رد کردن لینک ها

دوره دستیار ماساژ درمانگر

powered by Advanced iFrame free. Get the Pro version on CodeCanyon.

هدف برگزاری دوره :

وقتی در گذر تاریخ به رفتار انسان ها در برخورد با دردها نگاه می کنیم. می توانیم ماساژ را به عنوان یک روش طبیعی و غریزی برای درمان دردها معرفی نماییم. انواع ماساژ و تکنیک های تماس دست از جمله روش هایی است که از گذشته های دور انسانها بدون هیچگونه آموزشی  از آن استفاده می کردند. همچنین از بین دانشمندان و اطباء قدیمی که از تکنیکهای ماساژ استفاده می کردند می توان به بقراط حکیم و حکیم ابوعلی سینا اشاره کرد. 

این اطبا با توجه به اثرات سودمند مالش و ماساژ در تأمین و بازگرداندن نیروی عضلانی افراد ناتوان ، تلاش می کردند تا از این روشها برای درمان بعضی از عوارض مفصلی و عضلانی استفاده نمایند .

امروزه با توسعه علم پزشکی ، پیشرفت های قابل توجهی در روشها و تکنیک های ماساژ به عنوان یک روش درمانی و کاربردی در درمان بیماریهای عضلانی – اسکلتی صورت گرفته و مسلما بکارگیری و اجرای صحیح و بموقع تکنیک‌های ماساژ و بهره گیری از هنر مالش و لمس در تسکین درد ها می تواند نقش بسزایی در بهبود شرایط و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا نماید. و منجر به ارتقای سطح سلامت و بهداشت جسمی و روانی جامعه گردد .

از این رو به منظور ایجاد مهارتهای استاندارد و توانمند سازی آحاد جامعه که علاقه مند به فعالیت در این عرصه هستند ، جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران بر آن شده است تا دوره دستیار ماساژ درمانگر را برای عموم برگزار کند .

زمینه های اشتغال زایی دوره :

فراگیران پس از گذراندن دوره و کسب مهارت لازم در اجرای فنون می توانند در باشگاه های ورزشی، استخر ها، آرایشگاه، هتل ها، تیم های ورزشی، کلینیک های زیبایی مشغول بکار شوند و در زمینه های پزشکی با هماهنگی های قانونی بعنوان دستیار ماساژ درمانگر در کنار پزشکان و فیزیوتراپ ها مشغول فعالیت شوند.

سرفصل های دروس  :

آشنایی با آناتومی، فیزیولوژی در ماساژ

آشنایی با ناهنجاری های اسکلتی عضلانی

آشنایی و معرفی سبک های ماساژ

آشنایی با ماساژ های گروه های خاص

آشنایی با تاریخچه ماساژ و موارد منع انجام و ضروریات ماساژ

آشنایی با تجهیزات و ادوات در ماساژ

آشنایی با تکنیک های ماساژ پایه بدن

اجرای تکنیک های عملی ماساژ پایه بدن

آشنایی با اخلاق در ماساژ

شهریه دوره :

7.500.000 ریال (750 هزار تومان)

مدت دوره :

32 ساعت

تلفن تماس جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر :

02166127655-02186785

آدرس محل برگزاری :

ابتدای بلوار کشاورز – خ دکتر قریب – نبش خ فرصت شیرازی – پ 5

 

 

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه