کالج CNTAA کانادا

با توجه به قرار داد منعقده فی ما بین سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و کالج کانادایی CNTAA ، دوره های آموزشی با همکاری این سازمان و کالج کانادایی فوق در ایران برگزار می شود و گواهینامه آن توسط کالج کانادایی صادر می گردد.
افرادی که این مدرک را دریافت می نمایند ، می توانند در صورتی که ساکن کانادا هستند با استفاده از آن مشمول به کار در کانادا شوند.در مرحله اول این همکاری پزشکانی که قبلا در دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران شرکت نموده اند می توانند ضمن شرکت در کارگاه بازآموزی ، در آزمونهای کالج که در محل سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به صورت آنلاین برگزار می شود شرکت کرده و در صورت موفقیت در آزمون،گواهینامه کالج را دریافت نمایند.

سئوالات متداول

آیا CNTAA یک کالج رسمی است ؟
 بله این کالج با شماره ثبت ۱۱۳۶۵۲ در سال ۲۰۰۹ در وزارت علوم استان انتاریو کانادا برای فعالیت در رشته استتیک به ثبت رسیده و در ادامه رشته‌های دیگر نیز به مجموعه کالج اضافه شده است.
اسم کامل کالج چیست ؟
Canadian Natural Therapist and Aesthetics Academy /CNTAA
تفاوت دریافت مدرک از کالج‌های رسمی و غیررسمی در چیست ؟

تفاوت اصلی بین مدارک رسمی و غیر رسمی عدم پذیرش این گونه سرتیفیکیت‌ها توسط شرکت‌های بیمه می‌باشد.آموزش در کالج‌های رسمی زیر نظر مدرسین مورد تایید وزارت علوم کانادا بوده و لذا کسب مدارک رسمی از کالج‌های زیر مجموعه دولتی مورد تایید کلیه شرکت‌های بیمه می‌باشد

آیا با دریافت مدارک کالج می‌توان در کانادا بیمه مسئولیت کاری گرفت ؟
بله پس از اخذ مدرک شما می‌توانید تقاضای دریافت بیمه مسئولیت کاری نمایید.
آیا با دریافت مدرک سرتیفیکیت کالج می‌توان آن را برای دوره‌های دیپلما استفاده نمود ؟

با توجه به طولانی بودن دوره دیپلما در موارد خاص امکان پذیرش کورس‌های زیر مجموعه دوره دیپلما برای افراد واجد شرایط امکان‌پذیر می‌باشد.

چه افرادی می‌توانند برای شرکت در این دوره‌ها اقدام کنند ؟
افرادی که دوره‌ها را در کلاس‌های جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران گذرانده مدرک پایان دوره را دریافت نموده و ۶ ماه از دریافت مدرک آنها گذشته باشد.
تفاوت دوره دیپلما با دوره سرتیفیکیت برای شروع کار در کانادا چیست ؟
تفاوت دوره سرتیفیکیت با دیپلما به طول دوره برمی‌گردد.معمولاً دوره دیپلما به کلیه دوره‌های بالاتر از ۶ ماه گفته می‌شود. برای استخدام و یا شروع کسب و کار شخصی مادامی که مدارک معتبر و رسمی باشند هیچ تفاوتی وجود ندارد.
آیا با دریافت مدارک کالج می‌توانم تقاضای جاب آفر از کانادا نمایم ؟
بله با شرکت در دوره‌ها و اخذ مدارک کالج به طور مستقل و یا توسط وکلای مهاجرت می‌توانید تقاضای ویزای کار نمایید.
آیا با دریافت مدارک کالج می‌توان به کانادا مهاجرت نمود ؟
 بله در بعضی از روش‌های مهاجرتی داشتن مدارک کانادایی برای اداره مهاجرت کانادا امتیاز محسوب می‌شود.
در چه استان‌هایی در کانادا امکان کار با مدارک کالج وجود دارد ؟

این کالج از جمله کالج‌های ثبت شده در انتاریو کانادا می‌باشد ولی افراد زیادی از سایر استانها از جمله ،مونترال ،ساسکاچوان ،ونکوور از دانشجویان کالج بوده اند و همینک در استان‌های خود مشغول به کار هستند.ولی به طور کلی بعد از پاندمی مدارک کلیه کالج‌هایی که در استان‌های خود مورد تایید وزارت علوم استان هستند مورد قبول می‌باشند.

بعد از گرفتن مدارک کالج در چه مشاغلی امکان فعالیت وجود دارد ؟
کلیه دانشجویان فارغ التحصیل دیپلما و سرتیفیکیت در شاخه‌های استاتیک و مدیکال استتیک و زیر مجموعه آن می‌توانند در کلیه مراکز اسپا ،کلینیک‌های زیبایی مدیکال اسپاها، کلینیک‌های لیزر و مراکز وابسته به عنوان کارشناس زیبایی مشغول به کار شوند.
چگونه می‌توانیم از واقعی بودن سرتیفیکت خود مطمئن شویم ؟
www.cntaacollage.com→students→credential verification
آیا می‌توان در دوره‌های آنلاین کالج در ایران شرکت نمود ؟
بله کالج کانادایی با همکاری جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران این دوره‌ها را در ایران برگزار می‌کند.
آیا می‌توان مدرک رسمی ایران را به مدارک رسمی کانادایی تبدیل نمود ؟
در صورتی که مدارک ایران از مرکز جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران اخذ شده باشد و افراد دارای ۶ ماه سابقه در رشته مذکور باشند پس از ثبت نام و شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آنلاین می‌توانند مدارک خود را به مدارک معتبر کانادایی تبدیل نمایند.
آیا برای پزشکان و غیر پزشکانی که تاکنون ورک پرمیت کانادا را اخذ نموده‌اند بعد از اخذ مدارک کالج امکان بازگشایی کلینیک شخصی و یا استخدام وجود دارد ؟
بله با دریافت مدارک رسمی این کالج که از کالج‌های زیر مجموعه وزارت علوم انتاریو و همچنین اداره مهاجرت کانادا است می‌توانید بیمه مسئولیت معتبر و مجوز کار دریافت نمایید.
خانهکاربریتماس با ما