رد کردن لینک ها

لطفا به ما امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

دوره Triple P

دوره Triple P

دوره Triple P جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران : 

TripleP :

با شروع قرن بیست و یکم و مکانیزه شدن تمام ابعاد زندگی، مسیر تحرک و فعالیت بدنی در افراد جوامع به خصوص جوامع شهری به شدت تنزل یافته و به دنبال آن عارضه ها و ناهنجاریهای مرتبط با وضعیت قامتی به دلیل استفاده ی مکرر از وسایل هوشمند الکترونیکی مانند گوشی تلفن، لپ تاپ، کامپیوتر و … افزایش سرسام آوری پیدا کرده و همین امر نقطه ی شروع بسیاری از بیماری های ارتوپدی، نورولوژی، قلبی و عروقی و … می باشد .

از طرفی بررسی ها نشان داده است که با توجه به تغییرات بسیار سریع تکنولوژی،شکل سنتی انواع ورزش ها و تمرینات بدنی، کمتر اثر گذاربوده وبنابراین  نیاز به برنامه های مدرن تمرینی و فعالیت های جسمانی برای گریز از زندگی بی تحرک امروزی ضروری می باشد.

Triple P  یاP.P.P.  که از مخفف سه کلمه ۱-  Prevention(  پیشگیری ) ۲- Posture ( پاسچر یا وضعیت قامتی ) و ۳- Practice ( پرکتیس یا تمرین مدون ) تشکیل شده است به مجموعه ای از برنامه های مدرن تمرینی و فعالیت های جسمانی خاص اطلاق می شود که با هدف پیشگیری، درمان و کاهش عوارض ناهنجاریهای ناشی از مشکلات اسکلتی و بیماریهای وابسته به آن کمک می کند.

با توجه به این موضوع جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران ، به منظورارتقاء سطح بهداشت جامعه و توسعه جامعه سالم ، با کمک اساتید متخصص در این حوزه،  اقدام به طراحی و اجرای دوره ها و کارگاههای مهارتی در این زمینه نموده است .

 

 

کارگاه های آموزشی :

  • کارگاه شیوه های نوین کاهش وزن

مدت دوره : ۸ ساعت

گروه هدف : دانشجویان و فارغ التحصیلان تربیت بدنی – مربیان باشگاه های ورزشی

 

  • کارگاه علم زیست شناسی بدن یا کورنوبیولوژی

مدت دوره : ۸ ساعت

گروه هدف : دانشجویان و فارغ التحصیلان تربیت بدنی – مربیان باشگاه های ورزشی

 

 

آدرس محل ثبت نام : خیابان دکتر قریب-تقاطع خیابان فرصت شیرازی-پلاک۵

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۲۹۶۲۶-۰۲۱۶۶۱۲۹۶۰۱

بازگشت به بالای صفحه