رد کردن لینک ها

دوره دستیار ماساژ درمانگر

هدف برگزاری دوره :

وقتی در گذر تاریخ به رفتار انسان ها در برخورد با دردها نگاه می کنیم. ماساژ را یک روش طبیعی و غریزی برای درمان دردها می توان یافت. انواع ماساژ و تکنیک های تماس دست از جمله روش هایی است که بدون هیچگونه آموزشی انسانها از آن استفاده می کنند. همینطور از بین دانشمندان و اطباء قدیمی که از تکنیکهای ماساژ استفاده می کردند می توان به بقراط حکیم و حکیم ابوعلی سینا اشاره کرد. 

بقراط به نتایج سودمند مالش و ماساژ در تأمین و بازگرداندن نیروی عضلانی افراد ناتوان تا حدی پی برد و برای درمان بعضی از عوارض مفصلی و عضلانی از این روشها استفاده نمود لذا به نظر می رسد که آگاهی از نحوه بکار گیری فنون ماساژ برای آحاد جامعه لازم و ضروری باشد.

با بکارگیری و اجرای صحیح و بموقع تکنیک‌های ماساژ و بهره گیری از هنر مالش و هنرلمس در تسکین  آلام و درد ها می توان نقش بسزایی در بهبود شرایط و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا نمود. لذا از آنجا که برگزاری این آموزش منجر به ارتقای سطح سلامت و بهداشت جسمی و روانی جامعه می‌گردد .

زمینه های اشتغال زایی دوره :

فراگیران پس از گذراندن دوره و کسب مهارت لازم در اجرای فنون می توانند در باشگاه های ورزشی، استخر ها، آرایشگاه، هتل ها، تیم های ورزشی، کلینیک های زیبایی مشغول بکار شوند و در زمینه های پزشکی با هماهنگی های قانونی بعنوان دستیار ماساژ درمانگر در کنار پزشکان و فیزیوتراپ ها مشغول فعالیت شوند.

سرفصل های دروس  :

آشنایی با آناتومی، فیزیولوژی در ماساژ

آشنایی با ناهنجاری های اسکلتی عضلانی

آشنایی و معرفی سبک های ماساژ

آشنایی با ماساژ های گروه های خاص

آشنایی با تاریخچه ماساژ و موارد منع انجام و ضروریات ماساژ

آشنایی با تجهیزات و ادوات در ماساژ

آشنایی با تکنیک های ماساژ پایه بدن

اجرای تکنیک های عملی ماساژ پایه بدن

آشنایی با اخلاق در ماساژ

شهریه دوره :

۷.۵۰۰.۰۰۰ ریال (۷۵۰ هزار تومان)

مدت دوره :

۳۲ ساعت

تلفن تماس جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر :

۰۲۱۶۶۱۲۷۶۵۵-۰۲۱۸۶۷۸۵

آدرس محل برگزاری :

ابتدای بلوار کشاورز – خ دکتر قریب – نبش خ فرصت شیرازی – پ ۵

 

 

 

بازگشت به بالای صفحه